Služby - AMTECH servis

Rychlost – spolehlivost – profesionalita

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis kompletního portfolia zastoupených technologií a to výhradně našimi vlastními servisními techniky.

 

Podpora u nového zařízení

Ke každému stroji poskytujeme maximální pomoc ihned po jeho koupi. Postaráme se o bezproblémové doručení stroje k Vám, kde jej nainstaluje náš technik a seznámí Vás s kompletní obsluhou a údržbou stroje. Samozřejmostí je následná telefonická podpora v případě potřeby. Výjezdy v rámci záruky jsou pro nás prioritní.

Pozáruční servis

Preventivní údržby, plánované servisní zásahy, přestavby strojů i urgentní výjezdy v případě nenadálého výpadku. Vše zajišťujeme po celou dobu fungování stroje tak aby sloužil co nejdéle k Vaší spokojenosti. Pravidelnými prohlídkami se snažíme aktivně předcházet nenadálým závadám a minimalizovat čas, kdy stroj nevyrábí.

Podpora výroby a procesu

Pokud si nejste jisti efektivitou Vašeho procesu, nebo potřebujete zaučit nový tým zaměstnanců do SMT procesu a využití kolaborativních robotů, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Našimi odborníky jsme schopni pokrýt kompletní linku vč. návrhu robotizovaných pracovišť a poskytnout potřebná doporučení a zaškolení dle Vaši požadavků.

Pracoviště generálních repasů pump a hlav Scheugenpflug

- jako jediný dodavatel v Evropě kromě výrobce disponujeme certifikovaným pracovištěm generálních oprav plnících pump a dozírovacích hlav.

- toto pracoviště bylo otevřeno v březnu 2016

- naší předností je velmi krátký termín provedení repase ( v řádku 2-3 dní včetně dopravy k nám od zákazníka a zpět)

- v roce 2018 bylo zrepasováno téměř 250 kusů pump – o 100 kusů více než v roce 2017

Školení

Potřebujete-li proškolit operátory na obsluhu kolaborativních robotů tak, abyste více zefektivnili svůj výrobní proces, můžete využít služeb našeho nového Autorizovaného školicího centra UR v Brně.

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.

Kontakt

Kontaktní formulář