Benefity

Pracovní podmínky

V Amtechu věříme, že v příjemném prostředí se všichni cítíme lépe, těšíme se tam, jsme hrdí na krásné prostory a ve výsledku odvádíme lepší práci. Proto se soustředíme na vytváření příjemných pracovních podmínek v moderním prostředí.

Pružná pracovní doba

U nás nikoho nenutíme dělat od 8 do 16:30. Někdo si rád přispí a někdo je zase nejefektivnější brzy ráno. Je na vás jak si pracovní dobu rozvrhnete.

Teambuildingy

Jsme přesvědčeni, že pro zdravé fungování firmy je potřeba, aby všichni táhli za jeden provaz a navzájem si věřili, pomáhali si a podporovali se. Proto v Amtechu pořádáme pravidelné teambuildingy, většinou se sportovním zaměřením.

Celofiremní setkání

Poté co se Amtech významně rozrostl a má dnes několik divizí, jsme si uvědomili, že je potřeba udržovat týmového ducha napříč divizemi a informovat se vzájemně o tom, co se v jaké divizi děje. Proto pořádáme pravidelné celofiremní setkání, kde se v krátkosti seznámíme s hlavním děním ve firmě, ale především se potkáme.

Firemní posilovna a stolní tenis

Většina z nás tráví velké množství času u počítače, což pro náš pohybový aparát není ideální. Proto podporujeme sportovní aktivity přímo na pracovišti, kde je k dispozici stolní tenis a firemní posilovna pro odreagování a uvolnění stresu.

Profesní/osobní kouč

Víme, že dnešní uspěchaná doba může být pro většinu z nás stresová a v některých profesních ale i životních situacích si zkrátka nevíme rady. Proto našim zaměstnancům pravidelně nabízíme možnost konzultace se špičkovým profesionálním koučem.

Vzdělávací kurzy a školení

Zastáváme názor, že každý zaměstnanec by měl neustále pracovat na svém osobním ale i odborném profesionálním rozvoji a tento přístup v Amtechu maximálně podporujeme. Proto našim zaměstnancům poskytujeme pravidelná školení ať už se jedná o jazykové kurzy, školení osobního rozvoje nebo specifická odborně zaměřená školení.

Mimořádné odměny

V Amtechu umíme ocenit zaměstnance s významným přínosem pro firmu, kteří nad prací přemýšlejí a neustále se snaží posouvat něco dále. Může se jednat o skvělý nápad, zlepšovací návrh či vývoj nového zařízení. Takové lidi rádi odměňujeme mimořádnou odměnou.

Bonus při narození dítěte

Narození dítěte je asi nejradostnější událost v životě každého z nás. Uvědomujeme si, že s sebou také přináší nemalé výdaje a proto našim zaměstnancům v okamžiku narození dítěte přispíváme zajímavým bonusem.

Bonus při doporučení zaměstnance

Jsme rádi, když jsou u nás zaměstnanci tak rádi, že naši firmu doporučí i ve svém okruhu přátel. V případě doporučení kandidáta na pozici, kterou se snažíme obsadit a v případě že s daným kandidátem uzavřeme pracovní smlouvu a daný kandidát u nás vydrží alespoň půl roku, vyplatíme vám za toto doporučení zajímavý bonus.

Penzijní připojištění

Domníváme se, že bychom měli všichni myslet na udržení důstojného životního standardu i v důchodovém věku. Toho pravděpodobně nebude možné dosáhnout spolehnutím se pouze na důchod jako takový. Proto naše zaměstnance podporujeme ve spoření na důchod a přispíváme jim na penzijní připojištění.

Stravenky

Jedním ze základních předpokladů zdraví člověka je zdravé stravování. Proto v Amtechu zaměstnancům přidělujeme stravenky na kvalitní a zdravé jídlo každý den.

Nápoje zdarma (káva, čaj a další nealko)

Pro vaše pohodlí je každá naše provozovna vybavena hned několika kávovary a zásobou různorodých čajů, abyste si v práci mohli dle libosti dopřát nápoje, které vám chutnají a navodí příjemnou pracovní atmosféru.

Pomáháme potřebným

Jako zaměstnanec Amtechu jste součástí firmy, která pomáhá potřebným. Pravidelně využíváme služeb chráněné dílny, podporujeme sociálně znevýhodněné či osoby postihnuté přírodní katastrofou.

Sponzorujeme

Milujeme hudbu a sport a proto pravidelně sponzorujeme různé sportovní akce a kluby či hudební festivaly za účelem rozvoje krajů, ve kterých působíme.

Nadstandardní zdravotní péče

To nejcennější co máme, je bez pochyby zdraví. Proto našim zaměstnancům zajišťujeme zdravotní benefit „uLékaře.cz“. Díky tomuto benefitu mohou zaměstnanci bezplatně využívat online poradnu, kde získají názor praktika a následně i specialisty. Služby jsou poskytovány pro všechny specializace. Pokud lékaři doporučí osobní návštěvu, je možné využít sjednání návštěvy lékaře, což je zpravidla mnohem rychlejší a zejména pohodlnější, než když si návštěvu musíme sjednávat sami. Součástí tohoto benefitu jsou také preventivní zdravotní programy.

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.

Kontakt

Kontaktní formulář